Carraro Bisiklet

Accell ailesi olarak, İtalyan Carraro Bisiklet markamız ile Bisikletin, Türkiye de hak ettiği değerini kazanması, Bisiklet sporuna gönül veren ve Bisikletin bir ulaşım aracı olduğunu en iyi temsil edeceğine inandığımız, Gezgin Deli’yi, Avrupa Bisiklet turu için destekliyor ve Sponsor olmaktan gurur duyuyoruz.
Verilen destek: Accell Bisiklet, Carraro CR T-World Tur bisikletinin yanı sıra, tur sırasında ihtiyaç duyulacak bisiklet aksesuarları ve rota üzerindeki Accell Group şirketlerinin desteğini Gezgin Deli’ye sunuyor.

 Yensav Bilişim

2002 yılından beri web tasarım, kamera sistemleri, akıllı ev, network kablolama hizmeti veren Yensav Bilişim olarak teknolojinin uzakları yakın etme özelliğinin bir kez daha görülmesine aracılık etmekten mutluluk duyar. Gezgin Deli’ye seyehatinde başarılar dileriz…
Verilen destek: Web tasarım & yazılım, seyehat sürecinde sitenin güncellenmesi ve finansal destek sağlıyoruz.

 English Kids Academy

English Kids Academy’nin ana eğitim felsefesi Ingilizceyi yaşayarak öğretmek. Gezgin Deli’nin ingilizce eğitiminde izlediği yol haritası da bizim eğitim felsefemiz ile birebir örtüştüğü için bu yolda kendisiyle birlikte ana sponsorlardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.Umarız yaklaşık 6.000 öğrencimize Gezgin Deli’nin bu macerası örnek olacak ve bundan sonra gördükleri Ingilizce derslerine çok daha büyük bir heyecanla katılacaklardır.
Verilen destek: Gezgin Deli Avrupa Bisiklet Turu projesine konaklama ihtiyaçlarının karşılanması için finansal destek sağlıyoruz.

 Çözüm Med

Çözüm Med ailesi olarak, bisikletin hayatımıza kattığı sağlığı bize hissedirecek olan gezgin Deli’ye, bir sağlık şirketi olarak destek vermekten onur duyuyoruz.
Verilen destek: Çözüm Med olarak Gezgin Deli’nin yurt dışı sağlık sponsorluk desteğimizi veriyoruz..