Türkiye’de gezgin dünyasının nabzını tutanlar bu yıl 1.si düzenlenecek Gezgin Zirvesi’nde bir araya gelecek.

Gezgin Zirvesi” Deniz Kılıç ve seyahat dünyasına farklı bir renk katan Deniz’inde bir parçası olduğu otobüsle Avrupa turunun renkli ailelerinden Avrupa Rüyası katkılarıyla 3-4 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Gezgin Zirvesi’nde, gezerek yeni yollar keşfeden gezginler, yolculuk hikâyelerini sizlerle paylaşacak.

Motosikletli Gezginler, Afrika Sevdası, Çift Gezginler, Efsaneler, Lezzetin Peşinde, Her Yolculuk Bir Yolculukla Başlar, Doğa ve Gezgin, Lifestyle&Travel ve Otobüsle Dünya Turu başlıkları altında 10 oturum olarak gerçekleşecek etkinliklere 50 gezgin ve sektörün önde gelenleri katılacak.

Turizme Yön Verenler de Gezgin Zirvesi’nde Olacak

4 Mart Pazar saat 13:30 – 15:15 arasında Doğa ve Gezgin temalı söyleşinin konuşmacılarından birisi de gezgindeli . Güney Amerika’ya Yelken ile ulaşan Güneş Akdoğan, Yürüyerek kilometreler aşan Dicle Doğan, bisiklet ve kamp canavarı Enes Şensoy, doğadan ayrı vakit geçirmeyen Elif Omput birlikte doğada yavaş seyahat hakkında konuşacağız.

Gezgin Dünyasından Tanınmış Simalar Bir Araya Gelecek

Türkiye’de farklı destinasyonlarda gezmeyi yaşam biçimine döndürmüş tanınmış isimleri bir araya getirecek Gezgin Zirvesi’nin katılımcıları belli oldu. Deniz Kılıç, Sevil Mert, Osman Gürsoy, Levent Birer, Sönmez Serkan Söğüt, Ercan Dinamit, Derya Taşbaşı, Ali Eriç, Cemre Nur Meleke, Fatma Ebru Aykut Erkan Öztürk, Elif Omput, Tülin Kılıç, Müjde Tönbekici, Namık Kemal Başbay, Güneş Akdoğan, Enes Şensoy, Esra Tuğçe G. Ayırıcı, İlsu Dirgin, Hatice&Ertan, Ferda Tangüner&Banu Tunçer ve gezgin dünyasında iz bırakan birçok değerli isim etkinlikte seyahat tutkunları ile buluşacak.

Gezgin Zirvesi’ne katılmak isteyenler etkinliğin resmi sitesi www.gezginzirvesi.com ve yine etkinliğin sosyal medya hesaplarından “kayıt” olabilirler.

Görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?

İlgili Kelimeler: , , , , ,