Merhabalar !

Şimdi olayı şöyle kısaca özetlemeye çalışayım. Kim bu Gezgin Deli sayfamdan da okuduğunuz gibi , ben bir beden eğitimi öğretmeniyim. Bugüne kadar yaptığım gezilerimi, sırtımda çantam ile günde ortalama 20-30 Km’yi yürüyerek yapıyordum. Artık gezilerimi, mesleğim olan spor ile de birleştirmek istedim. Ve bu projeyi hayata geçirdim.

Projemin ilk adımı Avrupa. Planımda minimum 8 ülke ve 15 büyük şehir var. 28″ CARRARO CR-T WORLD 30-V HVB marka bisikletimle, 13 Nisan 2016 da Roma’dan başlayıp, 13 Temmuz 2016 da Stockholm’de bitireceğim. Tabi olay bisikletle özgürce dolaşmak olunca bu sayı artabilir. Rotam yaklaşık  6000 Km. Ama ben kendimi biliyorum. Damarlarımda akan deli kan beni rotamdan çıkartacak ve bu Kilometreler artacak. Elimde değil,yaradılışım böyle 🙂 Ne kadar zaman mı ? Vize için müsaade edilen maksimum zaman olan;  3 ay.

Herkesin merak ettiği şey nasıl bir bisiklet ve aksesuarla yola çıkacağım. Bu konuda sponsorum Accell Bisiklete teşekkür ediyorum. Turumda kullanacağım bisikletim ve aksesuarların genel bilgisi TIKLAYIN

Seyahatimi ilk dakikasından itibaren, sayfamdan ve sosyal mecra adreslerimden paylaşacağım. Bu paylaşımlarımı “Bisikletimle” sayfamdan takip edebilirsiniz.

Seyahatim esnasında yapacağım rotalarımı da, size de yardımcı olması için ” Rotalarım ” sayfamda paylaşacağım.

Seyahatimde bana yardımlarını eksik etmeyen  ” Sponsorlarım ” ve bireysel olarak ” Yardım ” eden herkese teşekkürler.

 

Görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?